Last news

(Closed the wyniki losowanie lotto 12 06 Casino Monte Picayo was closed.Instead, you can play at the.The casino in Puzol is a relatively small casino.W czasie walk nie zdobyto ani ufortyfikowanych wzgórz, ani znajdującego się u ich podnóża miasta Cassino.ID required, contact Details Casino..
Read more
Korei, która jest częścią Telatyna można by darować niepodległość, tak jak.Wiżcej spot motocyklowy 2009 / Wzorem ubiegłego roku zapraszamy wszystkich posiadaczy oraz miłośników motocykli na spot motocyklowy w Zamościu.Wiżcej Jelcz na prezent / Samorządowcy z Łaszczowa zamierzają podarować stary samochód strażacki władzom Sokala na..
Read more

Przełącznik smart 48 portów gb 4 sloty sfp tl sg2452


B03 82 Strona mobilna.
Przełącznik T1600G-52TS stanowi idealne rozwiązanie candy crush jackpot cheat dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników awansowane funkcje QoSAby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS.
Architektura sieci: GigabitEthernet, liczba portów 10/100 Mbps: Brak, koszyce 23-25 02 poker liczba portów 10/100/1000 Mbps: 48, liczba portów 10Gb: Brak, liczba portów PoE (PoE PoE Brak, liczba portów PoE: Brak, liczba portów combo: Brak, liczba portów SFP: 4 Liczba portów SFP: Brak Liczba portów qsfp: Brak Przepustowość: 104.1249,00zł Idź do sklepu Ocena 4,5 / 5 6445 opinii TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) Przełącznik Smart huuuge casino cheats codes JetStream, 48 portów Gb, 4 sloty SFP 1249,90zł Z wysyłką od 1255,89 zł dostępny Idź do sklepu TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) Przełącznik Smart JetStream, 48 portów Gb, 4 sloty SFP 1249,90zł.TL-SG2216, wyróżnione funkcje: Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych.Dzięki niej możesz sprawdzić aktualny trend cenowy, wzrost lub spadek ceny oraz sezonowe obniżki cen produktów.Porty 16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/mdix) 2 sloty combo SFP 100/1000Mb/s, okablowanie sieciowe 10base-T: Kabel UTP kat.Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów snmp i rmon umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów.Specyfikacja techniczna, cechy sprzĘtowe : Standardy i protokoły : ieee 802.3i,ieee 802.3u,ieee 802.3ab, ieee802.3z,ieee 802.3x,ieee 802.1d, ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.1q,ieee 802.1p.1253,37zł Idź do sklepu Pokaż wszystkie 47 ofert Popularne opinie o TP-Link T1600G-52TS Produkty rekomendowane Najlepsze oferty wybrane przez Ceneo?
Rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem.
Rozbudowane funkcje zabezpieczające, obsługa funkcji Port security, obsługa funkcji Storm control.Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz igmp snooping.Napisz opinię zadaj pytanie 3 CeneoPunkty, za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty.5, 5e, lub wyższej (do 100m) 1000base-X MMF, SMF.Funkcja igmp snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje igmp throttling oraz igmp filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.




Sitemap